סוזוקי
קוואסאקי
הונדה
ימאהה
BMW
KTM
הארלי
פיאג'ו
דוקטי
מוטוגוצי

 

 
 

קורקינטים ממונעים - מיני בייק אופנוע ילדים - סגווי

קורקינטים למכירה, של מיטב היצרנים, כל נפחי המנוע 25 סמ"ק, 40 סמ"ק, 50 סמ"ק, 80 סמ"ק, קורקינטים שמגיעים למהירויות של בין 25 קמ"ש ל-90 קילומטר לשעה. תיקון, שיפוץ וכיוון קורקינטים מוסך מיני בייק, חלקי חילוף, מנועים, מצברים, גלגלים לקורקינט, צמיגים למיני בייק.

מחפש קורקינט יד שניה? קורקינטים ממונעים דלק? מיני בייק מקצועי?

קורקינטים עם אישור תנועה, כי לא מתפשרים רישוי ובטיחות, קסדה חובה בכל נסיעה על הקורקינט (גם אם היא קצרה), מומלץ להרכיב גם מגני ברכיים ומרפקים וללבוש כפפות הגנה עם מגנים קשיחים כשרוכבים על קורקינט.

יש לוודא שהקורקינט המסוים עבר אישור של מכון התקנים הישראלי, קורקינטים שאינם נבדקים על ידי מכון התקנים מסוכנים ופסולים לשימוש. ניתן לבדוק עם יבואן קורקינטים את אישור היבוא, אישור מכון התקנים ורישיון תנועה.

 

קורקינט יד שניה


סגווי יד שניה? Sagway מקצועי? סגווי למכירה?

סגווי הינו כלי רכב ממונע אישי שבעזרתו ניתן להתנייד למרחקים קצרים עד בינוניים בקלות, בנחות וללא המאמץ. ה"סגווי" יכול להיכנס לכל מקום שבו עובר כיסא נכים וכך באפשרותו להיכנס לכל מקום שאדם ממוצע יכול לעבור בו.


ה"סגווי" מתמרן בקלות רבה כיוון שהוא סובב על צירו ובכך מבטיח תנועה אופטימאלית, יכולתו של ה"סגווי"  לנוע על כל משטח מאפשרת לו עבירות גם בתנאי שטח קשים וקרקע חולית.

סגווי יד שניה


חיפוש קורקינטים, קורקינט עם מנוע בנזין, קורקינט עם מנוע חשמלי, מיני בייק למכירה, מיני בייקים מקצועיים.

חפש קורקינט - מיני בייק סגווי לפי: נפח מנוע, משקל, מחיר, סוג הנעה.


Google

 

© 2010 הזכויות שמורות ל'משומשים' - meshumashim.com
כלי רכב, מנוע, גיר אוטומטי, טרקטור למכירה, ג'יפים, טרקטורון, מסחריות למכירה, רכב פרטי, משאיות, אופנוע למכירה, גפ"מ, מצבר לרכב, צמיגים, ביטוח, קורקינט,
מוסך אופנועים, גגות, דלת